Wellness Hotel & Golf Resort Cihelny

...je místo, kde čas plyne jinak.

VÍTEJTE NA CIHELNÁCH!

Hoďte své starosti za hlavu a nechte se jen tak rozmazlovat. Úchvatnou krajinou, komfortním ubytováním, wellness procedurami, vynikajícím jídlem a především milým a vstřícným personálem, který splní všechna vaše přání ještě dřív, než je stačíte vyslovit. Užijte si absolutní klid uprostřed golfového ráje.

 

Jen 7 km od světoznámých lázní Karlovy Vary, a přece uprostřed panenské přírody. Přímo v samém srdci CHKO Slavkovský les.

HOTEL

Připraveno je tu pro vás 36 velkoryse pojatých pokojů v moderním, lehkém a světlém designu: Standard, Superior, Junior Suite a Queen Suite. Vybavené tak, abyste si svůj pobyt u nás užili maximálně komfortně. A to i v případě, že k nám přijedete s celou rodinou.

 

Pro ty nejmenší děti vám rádi zapůjčíme dětskou postýlku. A pokud zatoužíte po chvilce oddychu, můžete nám své děti bez obav svěřit na hlídání. Ubytovat se u nás můžete i se svým psím doprovodem za poplatek 500,- Kč/noc.

Služby recepce

Transfery   Velmi rádi Vám zajistíme profesionální transport partnerskou taxislužbou. Neváhejte a rezervujte si trasfery z letiště do hotelu a…

Okolí

V bezprostředním okolí najdete tolik zajímavých míst, že by byla škoda alespoň některá z nich nenavštívit.   Karlovy Vary, 7…