Poznejte nejkrásnější místa v okolí

Tipy na výlet

Díky 18jamkovému golfovému hřišti a moderní Spa academy se v našem resortu určitě nudit nebudete. Ale v bezprostředním okolí najdete tolik zajímavých míst, že by byla škoda alespoň některá z nich nenavštívit. Ať už dáváte přednost krásám přírody, historickým památkám nebo lázeňským promenádám. Tady si můžete během jediného dne užít třeba všechno najednou. A pokud je vám ze všeho nejbližší sport, vyzkoušejte cyklistiku, pěší turistiku nebo nordic walking. Okolí Cihelen je kouzelnými – značenými i neznačenými – stezkami doslova protkané. Po takovém výletu se budete do bazénu s vířivkou těšit dvakrát tolik.

Karlovy Vary, 7 km

Nejznámější české lázně založené Karlem IV. jistě netřeba představovat. Termální prameny ale nejsou to jediné, čím lákají turisty. Vedle úchvatné architektury jsou to také netradiční zážitkové exkurze, např. v Moseru, Becherovce nebo v podzemí Vřídla.

Bečov nad Teplou, 12 km

Bečovský zámek se proslavil hlavně nálezem vzácného relikviáře sv. Maura, mistrovskou ukázkou českého zlatnictví. Za vidění ale stojí celý areál s gotickým hradem, renesančním palácem a barokním zámkem. V podhradí pak můžete navštívit botanickou zahradu.

Hrad Loket, 16 km

Na první pohled vás okouzlí už samotné městečko. Ale románsko-gotický hrad, který se hrdě vypíná na žulové skále nad ním, si vás doslova omotá kolem prstu. Všudypřítomnou atmosféru středověku umocňuje autentická výstava útrpného práva v hradním sklepení.

Slavkovský les

Žulové skály, hluboké lesy, tajemná rašeliniště a vývěry minerálních pramenů. A také nesmazatelné stopy po hornické historii. Vítejte v CHKO Slavkovský les, v krajině, jakou nikde jinde v Čechách nenajdete. Míst, která stojí za to navštívit, je v ní celá řada.

Partneři Golf and Spa Resortu Cihelny

AXXOS  Olympia OlympiaOlympiaOlympia Olympia Olympia Olympia Sphere Carte

Aktuální počasí-1°

-10° Neděle 18. 2. 2018
Mlha
 • Teplota
  -1°
 • Vítr
  (7,6 km/h)
 • Vlhkost
  80%
 • Tlak
  1025 hPa

Rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.