Poctivá Česká i mezinárodní kuchyně

Restaurace

Srdcem domova bývá kuchyně, srdcem našeho hotelu je prostorná restaurace propojená s barem a klubovnou. Tohle je místo, kde můžete strávit příjemné odpoledne u kávy se svými přáteli nebo romantický večer s partnerem či partnerkou u lahve vybraného vína. A kde můžete ochutnat naše speciality z české i mezinárodní kuchyně. Za pěkného počasí je pro vás otevřená terasa s fantastickým výhledem na golfové hřiště. Pro nejmenší strávníky máme k dispozici dětské jídelní židličky.

Služby hotelové restaurace, která je přístupná také široké veřejnosti, zasahují až na hřiště – hráči se mohou občerstvit přímo na 9. jamce. Tím ale nabídka našich služeb zdaleka nekončí. Naši kuchaři a další personál vám velmi rádi připraví cokoliv na přání, od jednoduchého občerstvení po hře až po náročný banket. Plánujete velkou oslavu narozenin nebo svatební hostinu? Uděláme vše pro to, abyste vy i vaši hosté byli maximálně spokojení a na tento jedinečný den vzpomínali vždy jen s úsměvem na rtech.

Otvírací doba restaurace: neděle – čtvrtek do 22:00, pátek - sobota do 23:00

 

  » JÍDELNÍ LÍSTEK » FOTOGALERIE RESTAURACE » HOTEL  

 

Partneři Golf and Spa Resortu Cihelny

AXXOS  Olympia OlympiaOlympiaOlympia Olympia Olympia Olympia Sphere Carte

Aktuální počasí10°

Středa 22. 11. 2017
Jasno
10°
 • Teplota
  10°
 • Vítr
  (11,2 km/h)
 • Vlhkost
  75%
 • Tlak
  1011 hPa

Rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.