Nová kosmetika Carl`s Golf Edition

01.09.2017 - Novinky

S radostí Vám oznamujeme předpremiérový start nové kosmetické značky...

S radostí Vám oznamujeme předpremiérový start nové kosmetické značky Carl`s Golf Edition, který se uskutečnil na víkendové sérii turnajů v krásném prostředí našeho Golf & Spa Resortu Cihelny.

Jedná se o golfovou edici úspěšné mateřské lázeňské kosmetiky Carl`s, vytvořenou FORNICA Cosmetics. Tatok kosmetika využívá mimořádně příznivých účinků přírodních léčivých zdrojů, především karlovarské termominerální vody. Golfová řada kosmetiky pak navíc obsahuje produkty pro golfisty, speciálně vyvinuté ve spolupráci se špičkovými hráči golfu a právě Golf & Spa Resortem Cihelny. Cílem je vycházet vstříc vyznavačům tohoto krásného sportu a řešit jejich specifická zadání tak, aby si mohli ještě více užívat vlastní hru. 

Věříme, že Carl`s Golf Edition si brzy vytvoří u golfové veřejnosti obdobně nepostradatelnou pozici jakou  mají např. Kvalitní golfové boty, rukavice či míčky.


Hugo Šulc, Jednatel, FORNICA cosmetics
Jan Motlík, President, Golf Club Cihelny

 

Zpět na seznam novinek

Partneři Golf and Spa Resortu Cihelny

AXXOS  Olympia OlympiaOlympiaOlympia Olympia Olympia Olympia Sphere Carte

Aktuální počasí-1°

-10° Neděle 18. 2. 2018
Mlha
 • Teplota
  -1°
 • Vítr
  (7,6 km/h)
 • Vlhkost
  80%
 • Tlak
  1025 hPa

Rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.