innogyGolf pro Paraple 2017 – Na handicap nehrajeme!

01.09.2017 - Novinky

innogyGolf pro Paraple 2017 – Na handicap nehrajeme!

V neděli 27. srpna pořádalo Centrum Paraple v Golf&Spa Resortu Cihelny v Karlových Varech na podporu své činnosti už 8. ročník turnaje Golf pro Paraple. Patronem a průvodcem turnajem byl Marek Eben. Hrálo se systémem Texas Scramble, bez úpravy handicapu.

„Centrum Paraple pořádá charitativní golfové turnaje s podporou pana Marka Ebena od r. 2009. Díky partnerům a účastníkům turnajů jsme získali na svou činnost již více než 3,5 milionů Kč a pomohli tak mnoha našim klientům - vozíčkářům snížit jejich handicap, tedy negativní vliv poškození míchy na nezávislost a uplatnění v životě. Naše motto nejen pro pořádání golfových turnajů zní: Na handicap nehrajeme!“  říká ředitel Centra Paraple David Lukeš.

Turnaje se tradičně účastnily také známé osobnosti z mnoha oblastí společenského života. Letos účast přislíbili kromě Marka Ebenataké Jiří Bartoška, prezident MFF KV, Kryštof Mucha, výkonný ředitel MFF, prof. PaedDr. Pavel Kolář, přednosta kliniky rehabilitačního lékařství FN v Motole, Jana Švandová, Pavel Satorie a prezident Golf&Spa resortu Cihelny Jan Motlík.

V krásném prostředí golfového resortu Cihelny panovalo slunečné počasí a pohodová nálada všech účastníků,turnaj si pravděpodobně získal „světové“ prvenství v nejmladším vítězi v puttování v rámci golfové akademie, které si vybojoval pětiletý  Jindra Hrabák!

Výtěžek z turnaje, který vynesl přes 221 000 Kč, použije Centrum Paraple k zajištění svých služeb sociální rehabilitace a odborného poradenství.

Výsledkovka celkového umístění flightů: http://www.golfproparaple.cz/aktualni-rocnik/

Děkujeme všem za podporu.

Zpět na seznam novinek

Partneři Golf and Spa Resortu Cihelny

AXXOS  Olympia OlympiaOlympiaOlympia Olympia Olympia Olympia Sphere Carte

Aktuální počasí15°

11° Úterý 26. 9. 2017
Zataženo
18°
 • Teplota
  15°
 • Vítr
  (14,8 km/h)
 • Vlhkost
  76%
 • Tlak
  1024 hPa

Rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.