1.ročník PRESIDENT’s TEXAS INVITATIONAL

17.10.2017 - Novinky

V neděli 15.10. byla na Cihelnách završena hlavní turnajová sezóna 1.ročníkem PRESIDENT’s TEXAS INVITATIONAL.

V neděli 15.10. byla na Cihelnách završena hlavní turnajová sezóna 1.ročníkem PRESIDENT’s TEXAS INVITATIONAL. V tomto případě  bezezbytku platilo “to nejlepší nakonec” . Nádherné počasí babího léta, hřiště ve špičkové kondici a mezinárodní účast 13 čtyřčlenných týmů složených z presidentů a jejich spoluhráčů z  golfových klubů Čech a Německa. Hrálo se systémem týmového texas scramble a o jedno z mnohých příjemných sportovních zpestření se na jamce č.5 “Gary’s Signature” postaral český top profesionál Lukáš Tintěra. Ten pak následně po turnaji slavnostně pokřtil novou golfovou kosmetiku CARL’s Golf Exclusive Collection, jejíž se stal i oficiální tváří.
Vítězem turnaje se stal Golf Club Luby v čele s presidentem Josefem Buštíkem výkonem 6 ran pod par. Druhé místo vybojoval  Royal Golf Club Mariánské Lázně vedený Jiřím Posem za 5 ran pod par. Třetí skončil tým Golf Resortu Karlovy Vary. Oba domácí týmy obsadily 4. resp. 5. místo. Nejlepší z německých týmů byl tým Golf Clubu Schwanhof, v jehož čele hrál president Kurt Knote, a to se 3 ranami pod par.

Zpět na seznam novinek

Partneři Golf and Spa Resortu Cihelny

AXXOS  Olympia OlympiaOlympiaOlympia Olympia Olympia Olympia Sphere Carte

Aktuální počasí

Úterý 23. 1. 2018
Mlha
  • Teplota
  • Vítr
    (3,6 km/h)
  • Vlhkost
    94%
  • Tlak
    1024 hPa

Rezervace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.